• طراحی و مشاوره در امور خطوط انتقال مواد

شرکت تجهیز توسعه تارتن با در اختیار داشتن مشاورین کارآمد و با تجربه در زمینه مهندسی و طراحی خطوط خردایش و انتخاب نوع دستگاه ها و تجهیزات و همچنین  همیاری در جانمائی و قرارگیری ماشین آلات و دستگاه های خطوط انتقال مواد، آماده هرگونه همفکری و همکاری با  معدنکاران معادن فلزی و غیرفلزی و صنعتگران صنایع مختلف معدنی نظیر فولاد، سیمان، آهن، مس، کانی های غیرفلزی و…  می باشد.

  • نصب و راه اندازی تجهیزات و دستگاه های خطوط خردایش

شرکت تجهیز توسعه تارتن با تلفیقی از نیروهای تجربی کارکشته و مشاورینی کارآمد و با تجربه در زمینه نصب و راه اندازی دستگاه ها و تجهیزات خطوط خردایش ، آماده هرگونه همفکری و همکاری در امور نصب و راه اندازی دستگاه ها و تجهیزات به کلی و جزئی می باشد.

  • سرویس و تعمیرات اساسی دستگاه های خطوط خردایش

شرکت تجهیز توسعه تارتن با برخورداری از دستگاه های مجهز ساخت و داشتن نیروهای تجربی و کارکشته در زمینه سرویس و تعمیرات اساسی (Overhaul) تجهیزات و دستگاه های خطوط خردایش و دانه بندی، تجارب وزینی دارد. لذا این شرکت، با داشتن پتانسیلی قوی، آماده هرگونه همفکری و همکاری در امور سرویس و تعمیرات اساسی (Overhaul) تجهیزات و دستگاه های خطوط خردایش و دانه بندی می باشد.

  • خرید و فروش دستگاه های دست دوم

شرکت تجهیز توسعه تارتن با داشتن نیروهای مجرب و کارکشته در زمینه ساخت و همچنین نیروهای کارآزموده در بازرگانی، قادر خواهد بود تجهیزات و دستگاه های خطوط خردایش و انتقال مواد را با قیمت کارشناسی و به نرخ روز، از معدنکاران و صنعتگران خریداری نماید. در ضمن با شرکت تجهیز توسعه تارتن همگام و همسو با وضعیت جامع دستگاه های دست دوم که کاملاً اورهال شده و آماده کار می باشد، با قیمتی مناسب آماده ارائه به معدنکاران و صنعتگران مختلف عرصه صنعت و معدن می باشد.